PRAWO HANDLOWE

PRAWO HANDLOWE PABIANICE I BEŁCHATÓW

Regulacje dotyczące prawa handlowego zmieniają się dynamicznie, dlatego nie wszyscy przedsiębiorcy są w stanie śledzić je na bieżąco. Osobom, które prowadzą działalność lub zamierzają otworzyć firmę w ŁodziPabianicach czy Bełchatowie służymy kompleksową pomocą w tym zakresie.

Prawo handlowe to szereg zagadnień, które wiążą się głównie z początkowym etapem istnienia przedsiębiorstwa, a konkretniej jego założeniem. Przyszły właściciel może jeszcze nie znać wielu istotnych zagadnień, jednak musi podejmować wiążące decyzje, jak choćby wybrać formę prawną czy zebrać dane i dokumenty potrzebne do rejestracji spółki. To zajęcia są czasochłonne oraz stresujące. Dlatego wielu Klientów biznesowych już w tym momencie decyduje się nawiązać współpracę — doraźną lub długofalową z Kancelarią Niedziałkowski.

WSPÓŁPRACA Z NASZĄ KANCELARIĄ

Kancelaria Niedziałkowski obsługuje Klientów prywatnych oraz firmy — wszystkich, którzy potrzebują porady w zakresie prawa handlowego. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

  • pomoc przy rejestracji spółki (gromadzenie dokumentów, wybieranie formy prawnej),
  • pomoc w bieżącej obsłudze prawnej firmy już istniejącej,
  • rozwiązywanie konfliktów między pracownikami — prowadzenie mediacji, negocjacji, reprezentowanie Klientów przed sądem,
  • udzielanie porad i wsparcia na etapie restrukturyzacji, przekształcania lub likwidacji spółki,
  • pomoc przy utrzymaniu ładu korporacyjnego,
  • udział w tworzeniu wewnętrznych statutów, regulaminów, regulacji,
  • zabezpieczanie przebiegu transakcji,
  • weryfikowanie poprawności zawieranych umów.

Od lat zajmujemy się wspieraniem lokalnych przedsiębiorców z Łodzi, Bełchatowa, Pabianic oraz okolicznych miejscowości. Służymy im merytorycznym doradztwem i udzielamy porad z zakresu prawa handlowego, które są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami polskiego prawa. To ważne, jeśli chcesz współpracować z godnym zaufania prawnikiem.

Zastanawiają się Państwo, czy w kwestii prawa handlowego potrzebujecie wsparcia adwokata? Kancelaria Niedziałkowski gwarantuje wysoką skuteczność podejmowanych działań, a także procedury i czynności optymalizacyjne, mające pozytywny wpływ na długofalowe wyniki przedsiębiorstwa. Proponujemy trafne rozwiązania biznesowe, dlatego w naszym regionie uchodzimy za partnera, któremu warto zaufać.

Jesteśmy nastawieni na współpracę opierającą się na zrozumieniu i budowaniu dojrzałych relacji. Jeżeli chcą Państwo poznać zakres usług i przyjrzeć się naszym kompetencjom z zakresu prawa handlowego prosimy o kontakt.