PORADY PRAWNE

Oferujemy profesjonalne doradztwo wszystkim, którzy chcą otrzymać porady prawne — zgodne z aktualnym orzecznictwem i przepisami. Podejmujemy się ich interpretacji w taki sposób, aby nawet trudne czy zawiłe kwestie przedstawiać Państwu jasno, zrozumiale i w przystępny sposób.
Działamy w bardzo szerokim zakresie, obsługując zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Każdej z grup oferujemy profesjonalne wsparcie oraz współpracę opartą na zaufaniu. Klientami są np. osoby, które chcą uzyskać rozwód czy opiekę nad dziećmi.
porad prawnych Kancelarii Niedziałkowski mogą skorzystać wszyscy — najczęściej obsługujemy Klientów z ŁodziPabianicBełchatowa i okolic.

ADWOKAT BEŁCHATÓW

Ważną gałęzią działalności naszej kancelarii jest udzielanie porad prawnych osobom prywatnym. Klienci indywidualni często szukają godnego zaufania adwokata, który przeprowadzi ich przez zawiłości procesu rozwodowego czy skomplikowanego podziału majątku. Zanim zdecydują się Państwo na współpracę z prawnikiem i powierzą nam reprezentowanie swoich interesów w sądzie, proponujemy zasięgnięcie porady prawnej, po wcześniejszym zarezerwowaniu wizyty w Kancelarii.

Zajmujemy się i specjalizujemy w szeroko rozumianej tematyce:

W każdym z tych zakresów mamy aktualną wiedzę. Stale śledzimy zmieniające się przepisy oraz regulacje, dlatego mogą Państwo mieć pewność, że udzielane porady prawne mają solidne podstawy i są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. My wierzymy, że będą dla Państwa źródłem merytorycznych informacji — rozjaśnią wiele nieścisłości, pomogą przygotować linię obrony lub w optymalny sposób rozwiązać trudne sprawy.

W praktyce mogą Państwo zwrócić się do nas z prośbą o:

 • wyjaśnienie zagadnień prawnych,
 • sporządzenie lub interpretację pism procesowych bądź innych o podobnym charakterze.

Jesteśmy gotowi nieść wsparcie oraz pomoc i udzielać porad prawnych w sprawach o alimenty, opieki nad dziećmi, ustalenia ojcostwa. Jako pełnomocnicy oraz obrońcy reprezentujemy Klientów przed sądem, uczestniczymy w mediacji, realizujemy usługi z kategorii ochrony dóbr osobistych.

ADWOKAT PABIANICE

Kompleksowo obsługujemy firmy z różnych branż. Służymy poradami prawnymi w formie:

 • konsultacji doraźnych wynikających z zaistniałej jednorazowo sytuacji,
 • regularnie udzielanych porad i wskazówek na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa.
 • sporządzania opinii prawnych w sprawach gospodarczych

To Państwo decydują o tym, na jaki czas i w jakim zakresie decydujecie się zatrudnić adwokata. Wiele firm wybiera drugi wariant, czyli skorzystanie ze współpracy długofalowej. Adwokat, który lepiej pozna struktury przedsiębiorstwa i zrozumie rządzące nim mechanizmy, będzie śledził księgi i na bieżąco analizował jego sytuację prawną, zyska szerszy obraz sytuacji. Tym samym udzielane porady prawne będą bardziej spersonalizowane pod kątem profilu Państwa firmy, jej planów rozwojowych oraz oczekiwanych rezultatów.

Naszymi Klientami są przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoje biznesy w BełchatowiePabianicachŁodzi oraz okolicy. Porady prawne, z jakich korzystają, dotyczą różnych aspektów działalności:

 • przygotowywania regulaminów, umów, dokumentów,
 • sporządzania opinii,
 • planowania strategii rozwojowych, operacyjnych,
 • restrukturyzacji,
 • sporów sądowych,
 • windykacyjnej — ukierunkowanej na odzyskiwane zaległości od Kontrahentów.

Powyższe świadczymy na rzecz osób, które prowadzą różne formy księgowości, od działalności jednoosobowej po spółki cywilne.

WARTOŚCIOWE PORADY PRAWNE

Udzielając porad prawnych Klientom prywatnym oraz biznesowym zawsze dbamy o to, aby opuścili Oni naszą kancelarię bogatsi o nową wiedzę i spokojniejsi o swój los. Wyznajemy szereg wartości, które powinny cechować dobrego adwokata. Od lat wcielamy je w życie, dlatego wiemy, że nasza filozofia sprawdza się i jest doceniona na rynku.
Porady prawne w naszym wykonaniu:

 • są merytoryczne,
 • opierają się na aktualnej wiedzy i obowiązujących przepisach,
 • są przedstawiane w sposób przejrzysty oraz zrozumiały,
 • są ukierunkowane na wynajdywanie rozwiązań najlepszych dla Klienta,
 • stanowią alternatywę dla samodzielnego działania i dla prowadzenia postępowania sądowego — często na tym etapie spór udaje się zakończyć lub wyjaśnić niejasności.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z Kancelarią Niedziałkowski z Pabianic, w zakresie otrzymania porady prawnej — prosimy o kontakt. Wiele spraw jesteśmy w stanie omówić z naszymi Klientami drogą telefoniczną lub mailową.

Z naszych usług mogą skorzystać osoby prywatne i przedsiębiorstwa — bez względu na to, w jakich sektorach działają i na jakich zasadach prowadzą

rozliczenia.