O mnie

ADWOKAT MARIUSZ NIEDZIAŁKOWSKI

Prowadzę Kancelarię Adwokacką, która specjalizuje się przede wszystkim w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego oraz rodzinnego i opiekuńczego.

Reprezentuję przed Sądami zarówno klientów w sprawach indywidualnych, jak i biznesowych. Prowadzone dotychczas sprawy z różnych gałęzi prawa umożliwiły mi poznanie potrzeb klienta oraz zaproponowanie indywidualnego podejścia do każdej sprawy, w celu rozwiązania zaistniałych problemów.

Do każdego problemu prawnego podchodzę z pasją i zaangażowaniem.

Uczciwe zasady współpracy, elastyczne godziny spotkań z klientami, uczciwość i szacunek dla klienta to zasady funkcjonowania mojej Kancelarii Adwokackiej.

Obszar działania

Łódź

Pabianice

Bełchatów

Opinie

Jagoda
Jagoda
2023-12-12
Miła i przyjazna atmosfera od wejścia, uspokaja co dodaje pozytywnej energii. Podziękowania dla Pana Mecenasa za profesjonalną usługę i cierpliwość w tłumaczeniu. Sprawa wygrana. Serdecznie polecam .
Mikołaj Mlynkowski
Mikołaj Mlynkowski
2023-11-27
Sprawa spadkowa zakończona ugodą. Dobre biznesowe podejście do sprawy- co się bardziej opłaca.
Emilia Krakowska-Stanisławska
Emilia Krakowska-Stanisławska
2023-03-09
Już pierwsza wizyta u Pana Mecenasa daje poczucie komfortu psychicznego i nadzieję na pomyślność w rozwiązaniu problemu. Rzetelność, wiedza, fachowość to filary skuteczności Pana Mecenasa. W połączeniu z umiejętnościami interpersonalnymi, wysoką kulturą osobistą, dużą dozą empatii i zaangażowania czynią z Pana Mariusza godnego zaufania profesjonalistę.
Magda Jakóbczak
Magda Jakóbczak
2022-10-19
Gorąco polecam Pana Mecenasa , świetne podejście do sprawy i pozytywne zakończenie.
Dawid Grzegorzewski
Dawid Grzegorzewski
2022-10-04
Polecam szczerze tego adwokata. Zorientowany w prawie karnym, rzetelny,doświadczony adwokat, komunikatywny ,uprzejmy. Jestem bardzo zadowolony z pracy adwokata. Pozdrawiam
Kasik Kasik
Kasik Kasik
2022-10-04
W 100%polecam, konkretny, fachowy, a przy tym bardzo uprzejmy i elokwentny....
Izabela Buczek
Izabela Buczek
2022-08-20
W 100%polecam, konkretny, fachowy, a przy tym bardzo uprzejmy i elokwentny
Adam Pogocki
Adam Pogocki
2022-05-22
Bardzo dobry adwokat. Od samego początku naszej współpracy widać było zaangażowanie i świetną znajomość prawa. Profesjonalnie przygotowana linia obrony na sprawę, w której odwoływaliśmy się od wcześniejszego wyroku, dała w rezultacie wynik, który nie pozostawia żadnych wątpliwości, co do skuteczności mecenasa. Sąd skrócił czas, na jaki zatrzymano mi prawo jazdy z trzech lat do jednego roku bez konieczności ponownego zdawania, oraz karę pieniężną zmniejszył z 6,5tys do 1,5tys, kwalifikując również mój czyn jako wykroczenie, a nie przestępstwo. To samo mówi za siebie. Polecam Pana adwokata w stu procentach 👍
Scroll to Top